На сьогоднішній день турецька текстильна промисловість займає провідне місце у світі, особливо якщо брати до уваги оснащеність фабрик сучасним обладнанням. Крім цього, робота даної галузі тільки з якісним сировиною послужила причиною того, що сучасна текстильна продукція турецького виробника стала гідним конкурентом світових лідерів – Німеччини та Італії!

Турки завжди були кращими в виробництві текстилю для дому. Якісні та натуральні тканини,застосовуються натуральні барвники і ингридиеты для них. Композиції і поєднання кольорів неймовірної краси. Неймовірна гармонія досягнута між сильно контрастними кольорами. Турецькі дизайнери відрізняються від інших фахівців , це помітно з чітким орнаментів і контурам навколо візерунків. Природа країни з розкішною рослинністю : тюльпани, гвоздики, гіацинти, троянди, гранатовий колір, сонце, місяць, хмари і зірки, впізнавані і привабливі в кожній забарвлення.Турецькі узори виконані неповторно, це дозволяє нам відрізнити їх від усіх інших. Це свого роду візитна картка турецьких виробів.

Турецькі тканини є унікальними і відображають національні особливості і турецький стиль. Зручне географічне положення завжди робило Туреччину особливою дивною, адже тут легко уживається Європа і Азія,іслам і православ'я. Культури різних народів знаходять гідне місце в Турецькій промисловості.

Турецькі виробники взяли найкраще з історії текстилю своєї країни, застосували новейшии технології і як результат - прекрасна якість і доступні ціни виробленого текстилю.

Пропонуємо Вам придбати домашній текстиль оптом і в роздріб від Pastelini.com ми працюємо безпосередньо з виробником з кращим в Туреччині холдингом Zorlu, текстильний бренд ТАС.