Кошик
89 відгуків
" Pastelini " Постельное белье из Турции доставка по Украине.
+380 (67) 742-74-93
+380 (99) 242-87-48

Постільна білизна ранфорс євро

Ранфорс – це тканина представляє собою щось середнє між бязью і перкалем. Іншими словами, це тканина щільніше і м'якше, ніж бязь, м'якше ніж перкаль, незважаючи на те що перкаль щільніше. У ранфорсе 57 ниток на квадратний сантиметр.

Новинка в ранфорсе антибактеріальна технологія на основі срібла

Інноваційний продукт був створений з використанням антибактеріальної технології на основі срібла для захисту тканини підковдри від зростання / розмноження бактерій. Таким чином, він спрямований на зменшення утворення неприємних запахів, які викликаються бактеріями. Комплект постільної білизни з антибактеріальною технологією TAÇ являє собою оброблене виріб, що містить біоцидні продукти для захисту тканини. Містить антибактеріальний захисний біоцидний продукт для запобігання і запобігання росту мікроорганізмів на поверхні підодіяльника.

Комплект постільної білизни TAÇ являє собою серебросодержащий (Protect AG-ÜT2-2020 / 34) біоцидний продукт, що пройшов обробку, запобігаючи появі бактерій і забезпечуючи захист від бактерій. Ця функція витримує до 50 циклів прання при максимальній температурі 60 ° C. Завдяки вмісту в ньому биоцидному продукту це підодіяльник з антибактеріальною (бактеріальної) захистом. Не дратує шкіру. Він продовжує термін служби тканини, запобігає появі запаху і, таким чином, забезпечує більш гігієнічний сон і комфорт під час сну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner